Fastener Expo Eurasia’nın tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia için yurt içindeki tanıtım çalışmalarının yanı sıra yurt dışında da dijital ve geleneksel tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

Tüyap’ın yurt dışı ofisleri ile organizatör RX Tüyap’ın uluslararası deneyimi ve ağı sayesinde Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu coğrafyaları başta olmak üzere uluslararası arenada gerçekleştirilen tanıtım çalışmaları ve iş birlikleri ile Türkiye endüstriyel bağlantı ve sabitleme elemanları endüstrisinin ihracat hedeflerine Fastener Expo Eurasia vasıtasıyla ulaşması hedefleniyor. Bu doğrultuda; Türkiye’den ve Türkiye dışından çok sayıda nitelikli ziyaretçinin fuara gelmesi amacıyla tanıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Yurt içinde gerçekleştirilen geleneksel tanıtım çalışmaları kapsamında; Ankara, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Kayseri, Kocaeli ve Konya’daki başta organize sanayi bölgeleri olmak üzere belirlenen stratejik lokasyonlarda Fastener Expo Eurasia Fuarı’nın reklamları yer almaya başladı.

1 Mart 2024 tarihi itibariyle İstanbul Havalimanı’nın iç ve dış hatlardaki bagaj sistemleri noktalarında yer alan ekranlarda; 3-6 Mart 2024 tarihlerinde ise Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenen Internationale Eisenwarenmesse Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçilerinin yoğun olarak kullandığı Köln Havalimanı’nın terminallerinde Fastener Expo Eurasia Fuarı’nın reklamları yer aldı.

Yürütülen bütünleşik pazarlama stratejisi doğrultusunda; geleneksel tanıtım çalışmalarının yanı sıra online ortamda devam eden yoğun tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları vasıtasıyla hem yurt içinden hem de yurt dışından endüstriyel bağlantı ve sabitleme elemanları sektörünün potansiyel ziyaretçi ve katılımcılarının Fastener Expo Eurasia hakkında bilgilendirilmesi amaçlanıyor.
 
BASIN BÜLTENLERİ SAYFASINA GERİ DÖN